Konsept 1

* DEKOR BALON SÜSLEME (250-750)

Detay: Dekor balon ister organizasyonu yapmak istediğiniz mekanın duvarına halka şeklinde, köpükte köpüklü bir süsleme çeşididir. İstediğiniz renk seçenekleriyle istediğiniz temalı organizasyonunuz için ekip arkadaşlarımızı taşıyız yeterli olacaktır. Bölüm işçiliğine ve balonların miktarına göre değişkenlik gösteriyor.

Konsept 2

* DEKOR BALON SÜSLEME
* PLEKSİ MASA VEYA SEHPA (750-1000 TL)

Detay: Sunumunuz için kullanacağınız masalar konseptin ikinci bir önemli detayıdır. Hiçbir şey şeffaf malzemeden yapılmış için uygulanmış değil için risk altına sokmayacak bir uyum yakalar. Sehpa seçimleriniz ise daha çok olacak doğumgünlerinde veya teması gold veya gümüş olan organizasyonlar için ideal bir seçim olacaktır.

Konsept 3

DEKOR BALON SÜSLEME
PLEKSİ MASA VEYA SEHPA
HALKA TAK
MASA ARANJMANLARI
(1000-1400 TL)

Detay: Konsept organizasyonlarında hediyeliklerinizi, yiyeceklerinizi, ve pastanızı koyabileceğiniz temanıza uygun masa aranjmanları konsepti tamamlayıcı bir paket.

Konsept 4

DEKOR BALON SÜSLEME
PLEKSİ MASA VEYA SEHPA
HALKA TAK
MASA ARANJMANLARI
FON
TEMALI KARAKTER VE SÜTUNLAR
(1400-1800 TL)

Detay: Konseptin bizlere göre balon süslemeden sonra gelen belki de en önemli en kıymetli parçası temasını temsil edecek ürünler. Temanız belki bir çizgi film kahramanı belki de doğumgünü çocuğunun fotoğrafından oluşan bir konsept olacaktır sizler için. Bizler de sizinle ilgili konsepti bir bütün haline getirecek halinde sütunlarımızı ve özel yapım olan fonlarımızı kullanarak tamamlamış fonları.